پارتیشن مسجدی
پارتیشن مسجدی
فوریه 19, 2024
پارتیشن سنتی متحرک
پارتیشن سنتی متحرک
فوریه 19, 2024

پارتیشن نمازخانه

پارتیشن نمازخانه

پارتیشن نمازخانه

پارتیشن نمازخانه

پارتیشن های نمازخانه ما، دارای الگوها و مواد جذابی مانند چوب طبیعی، چوب ام دی اف و پی وی سی هستند که ضمن حفظ قداست نمازخانه، انعطاف پذیری را در فضاهای نمازخانه ارائه می دهند، می‌توانید طرح و فریم مورد نظر خود را اضافه کنید؛ چرا که ما اهمیت حفظ قداست و زیبایی شناسی فضاهای مذهبی را درک می کنیم.

بنابراین با پارتیشن نمازخانه، محصولی را برای شما به ارمغان می‌آوریم که نه تنها یک جداکننده، بلکه هماهنگی کامل را با فضای نمازخانه شما ایجاد می کند. پارتیشن نمازخانه یک فضای مناسب برای نماز خواندن برادران و خواهران در نمازخانه ایجاد می کند و یا همچنین فضایی برای جداسازی اتاقی برای کلاس های قرآنی در نمازخانه و مسجد فراهم می کند؛ بنابراین پارتیشن نمازخانه کاربردهای زیادی را ارائه می دهد.

پارتیشن نمازخانه از پانل های چوب ام دی اف مرغوب ساخته شده است که محکم و بادوام است و می توان برای طولانی مدت از آن استفاده کرد، به علاوه هر پانل از پارتیشن نمازخانه دارای هلال های زیبایی است که دور تا دور آن آجرکاری شده است و سطح بیرونی پانل با اسماء الله تزئین شده است و اطراف آن دارای اشکال هندسی بسیار زیبایی است. برش لیزری استفاده شده در این پارتیشن نمازخانه، بسیار ظریف اعمال شده است و زیبایی آن را دو چندان کرده است.

پارتیشن نمازخانه

پارتیشن نمازخانه

قسمت انتهایی پارتیشن نمازخانه روی پایه ای نصب شده است تا پانل را در جای خود محکم کند، مجموعه ای از پانل ها به وسیله لولا، به هم متصل شده است. پارتیشن نمازخانه به طرز ماهرانه ای با توجه به جزئیات و کیفیت ساخته شده است و تضمین می کند که برای سال های آینده دوام خواهد آورد، به علاوه طراحی منحصر به فرد و مواد درجه یک، آن را تبدیل به یک افزودنی جاودانه برای هر نمازخانه کرده است.

پارتیشن نمازخانه قابل حمل و جابه جایی است و نصب ساده و راحتی دارد؛ بنابراین یک راه حلی عالی برای ایجاد فضایی دلنشین و معنوی در نمازخانه است. پارتیشن نمازخانه از مواد چوب با کیفیت و درجه یک ساخته و به دست صنعتگران ماهر ما طراحی می شود.؛ بنابراین به طور یکپارچه با محیط نمازخانه ترکیب می شود و دوام و ارزش زیادی را ارائه می دهد و محیطی آرام و بدون مزاحمت را تضمین می کند که برای عبادت و تفکر ضروری است.

برای سفارش و خرید انواع تجهیزات نمازخانه ارزشمند و گران بها، با ما در ارتباط باشید.