پارتیشن مذهبی
پارتیشن مذهبی
فوریه 19, 2024
پارتیشن نمازخانه
پارتیشن نمازخانه
فوریه 19, 2024

پارتیشن مسجدی

پارتیشن مسجدی

پارتیشن مسجدی

پارتیشن مسجدی

پارتیشن مسجدی یک محصول کاملاً سفارشی است، به طوری که ما می توانیم پارتیشن های مسجدی را بر اساس خواسته های مختلف مشتریان، از جمله اندازه، متحرک و ثابت بودن، رنگ چوب و نوع طراحی تولید کنیم. هزینه و قیمت پارتیشن مسجدی بر اساس مساحت محاسبه می شود، ضخامت پارتیشن مسجدی و نوع طراحی آن می تواند در تعیین قیمت نهایی تأثیرگذار باشد؛ بنابراین ما نیاز داریم که ابعاد دقیق مانند ارتفاع، عرض و الزامات نهایی را به ما ارائه دهید و در صورت امکان، به نقشه های چیدمان شما نیز، نیاز داریم.

این پارتیشن مسجدی از چوب بادوام و با کیفیت ام دی اف ساخته شده است، به طوری که قسمت بالایی آن، دارای هلال هایی با برش های لیزری با اشکال هندسی است و قسمت میانی آن از چوب کرم روشن برای جلوه بیشتر استفاده شده است.

قسمت میانی پارتیشن مسجدی با اسماء الله و آیات قرآنی مزین شده است، به طوری که این برش های لیزری طرحی بسیار زیبا و ارزشمن را ایجاد کرده اند، قسمت پایینی پارتیشن مسجدی از چوب قهوه ای تیره استفاده شده است که پایه اصلی پارتیشن را تشکیل می دهد و می توانیم با قرار دادن چرخ هایی، حمل و نقل آن را آسان کنیم، به علاوه می توان بدون چرخ و ثابت ارائه شود.

پارتیشن مسجدی

پارتیشن مسجدی

در این مجموعه، ما عمیقاً از اهمیت ایجاد فضایی آرام و زیبایی شناختی برای لحظات عبادت در مسجد آگاهی داریم؛ بنابراین ما به ارائه مجموعه گسترده ای از هنرهای پارتیشن سازی مسجدی که هر یک با دقت طراحی شده اند تا فضای مسجد را اعتلا و غنا بخشند، بسیار افتخار می کنیم.

ما مفتخریم که محصولات خود را به مشتریان در تهران و سراسر ایران ارائه می دهیم؛ چرا که با خدمات کارآمد حمل و نقل ما، می توانید بدون توجه به اینکه در کجا قرار دارید، از هنر نفیس پارتیشن مسجدی ما لذت ببرید؛ بنابراین چه در تهران یا هر نقطه دیگری از ایران باشید، محصولات ما می توانند زیبایی و فضای مسجد و نمازخانه شما را افزایش دهند.

تیم ما متشکل از صنعتگران و طراحان ماهر هستند و می توانند با شما همکاری کنند تا پارتیشن های مسجدی سفارشی را ایجاد کنند که با نیازهای خاص و ترجیحات طراحی شما هماهنگ باشد؛ بنابراین ما می توانیم انواع طرح های پارتیشن را با بهترین رنگ های چوب درجه یک برای مسجد بسازیم که به طور یکپارچه با تم و دکوراسیون کلی مسجد، ترکیب شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.