پارتیشن مسجد چوبی
پارتیشن مسجد چوبی
دسامبر 21, 2023
پارتیشن مذهبی
پارتیشن مذهبی
فوریه 19, 2024

یادمان شهدا

یادمان شهدا

یادمان شهدا

یادمان شهدا

طراحی و ساخت کتیبه هایی به نام یادمان شهدا در فضاهایی مانند مساجد، مراکز فرهنگی، میادین، مدارس و ســایر نقاط شــاخص شهری، به منظور ایجاد ارتباط نزدیک ‌تر با مصادیق فرهنگ شــهادت و ایثار صــورت می گیرد.

بنابراین یادمان شهدا، با استفاده از طرح های مختلف، زیبایی و شکوه بی نظیر را به منظره شهرها می بخشند به طوری که در بسیاری از یادمان ها، نام شهدا به صورت خاص و یا به صورت کلی بر روی سنگ های یادمان نوشته شده است.

در همین راستا مجموعه نورا تجهیز آمادگی خود را جهت طراحی و ساخت انواع یادمان شهدا برای استفاده در مساجد، سازمان ها، مراکز فرهنگی و انواع طراحی و تولید یادمان شهدا در میادین شهری اعلام می کند؛ بنابراین مجموعه ما مفتخر است با بیش از چندین سال تجربه درخشان، انواع طراحی و ساخت یادمان شهدا را، با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

دلیل خرید از مجموعه نورا تجهیز

مجموعه ما با توجه به ده ها سال سابقه موفق و درخشان در طراحی و تولید انواع یادمان شهدا و همچنین سایز تجهیزات نمازخانه و داشتن نیروی متخصص و ماهر، تمام کار تولید یادمان شهدا را از طراحی اولیه گرفته تا نصب و راه اندازی توسط کارشناسان خود در این مجموعه، ارائه می دهد.

نورا تجهیز از بهترین مواد و با کیفیت ترین مصالح برای ساخت یادمان شهدا استفاده می کنیم و همچنین قیمت مقرون به صرفه ما از دیگر مزایای خرید از این مجموعه است؛ بنابراین ما در کنار قیمت مناسب، به شماره بهترین یادمان شهدا را با متریال درجه یک و بادوام ارائه می دهیم که می تواند سالیان سال دوام و ظاهر زیبایی برای مساجد و مراکز فرهنگی شما داشته باشد.

نقش تزیینات در قیمت یادمان شهدا

مسلماً هر چه تزئینات و نقش و نگار در ساخت یادمان شهدا بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز افزایش می یابد همچنین یادمان شهدا با نقش و نگارهای ساده کمترین قیمت را دارند؛ بنابراین قیمت تزئینات یادمان شهدا، با توجه به سفارش مشتری و نوع متریال و طراحی مشخص می شود.

فرایند ساخت یادمان شهدا

طراحی اولیه یادمان شهدا توسط مشتری ارائه می شود، همچنین ما می توانیم با کارشناسان و طراحان ماهر خود انواع طرح های اولیه را به مشتری ارائه دهیم و پس از تأیید طرح اولیه، مرحله ساخت و تولید یادمان شهدا می رسد، به علاوه در طراحی و تولید یادبود شهدا، جانمایی تصاویر به گونه ای طراحی شده است که بیش از ده ها عکس شهدا، قرار گیرد که البته جانمایی تصاویر شهدا بستگی به اندازه و ابعاد سفارش شده توسط مشتری دارد.

در مرحله تولید و با توجه به اندازه مورد نظر سفارش شده توسط مشتری، ما از انواع چوب، MDF، فلز و کاشی کاری های مزین به آیات آسمانی استفاده می کنیم، همچنین بهتر است بدانید ما از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای ساخت یادمان شهدا استفاده می کنیم؛ بنابراین در کنار کیفیت بالا، از قیمت مقرون به صرفه ما، به شما اطمینان می دهیم.

در انواع یادمان شهدا ساخته شده توسط ما، از ابزار مختلف جهت دکورهای متفاوت و جذاب و البته کم هزینه استفاده می شود به طوری که وسط این دکور به گونه ای با آجرهای فیروزه ای و یا چوب و MDF طراحی شده است که دوام و کیفیت بالایی دارد.

پس از ساخت یادمان شهدا نوبت به تست اولیه از نظر کیفیت می رسد که ما یادمان شهدا را از این نظر توسط کارشناسان مجموعه بررسی می کنیم، همچنین در آخرین مرحله از ساخت یادمان شهدا، نوبت تحویل به مشتری و نصب آن می رسد که ما این کار را توسط تکنسین های ماهر با تجربه خود انجام می دهیم.

ویژگی های ساخت یادمان شهدا

• ما، از انواع چوب و MDF در ساخت یادمان شهدا استفاده می کنیم به طوری که چوب و MDF استفاده شده در یادمان شهدا از بهترین و با کیفیت ترین جنس است و طول عمر بالایی را تضمین می کند.

• طرح کاشی کاری ها در یادمان شهدا طبق سفارش مشتری انجام می شود به علاوه جنس کاشی های تزئینی از مواد درجه یک و مقاوم ساخته شده است.

• ما می توانیم انواع یادمان شهدا را طبق سفارش، طرح و ابعاد و اندازه سفارشی شما، تولید و اجرا کنیم.

• تولید یادمان شهدا ساخت مجموعه ما، دارای قیمت مناسب و با صرفه ای است.

• ما همچنین یادمان شهدا را با مواد آجری بادوام و طرح فیروزه ای طراحی و تولید کنیم.

مجموعه نورا تجهیز با بیش از 10 سال فعالیت مستمر و موفق در زمینه طراحی و تولید انواع یادمان شهدا، پارتیشن و محراب نمازخانه و همچنین انواع تجهیزات نمازخانه با کادری مجرب، توانسته است تا کنون بیش از صدها پروژه موفق را به مشتریان عرضه کند؛ بنابراین برای ثبت سفارش خود و خرید انواع تجهیزات نمازخانه با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید، همچنین شما می توانید تعداد بی شماری از نمونه کارهای ما را در سایت مشاهده کنید.